AÇIKHAVA REKLAMLARI

Açık Hava Reklamları BILLBOARD CLP RAKET MEGA LIGHT KÖPRÜ VE ALINLIK

Şehirdeki yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde gruplar halinde yer alan etkili reklam mecrasıdır. Aydınlatmalı, sabit ve scroll mekanizmalı üniteleriyle markaları tüketicileriyle buluşturmayı sağlar.

Şehrin işlek bulvarlarından geniş görünür alan sayesinde hem geliş hem gidiş yönünde fark edilebilen, etkili ve akılda kalıcı reklam mecrasıdır. Aydınlatmalı sabit ve scroll mekanizmalı üniteleriyle etkin iletişim sağlar.

Göz hizasında yer alan raketler, sürücüler, yolcular ve yayaları yakalan etkili reklam mecrasıdır. Aydınlatmalı ve camekanlı panellere sahip olup dergi kalitesinde baskı yapılır. Markalara, 7/24 24 saat görünürlük sağlar.

Şehirin ana işlek yollarında  yer alan dev boyutuyla eşsiz reklam alanıdır.

Şehrin kalbinden geçen 17,5 km’lik tramvay hattı üzerinde yer alan raket, kataner direği ve ve tramvay içi panolarla Kayseri’nin en eşşsiz reklam alanlarıdır.

Muhteşem Ajans ekibi olarak bizler 10 yılı aşkın mesleki birkimimiz, başarıyla tamamladığımız yüzlerce projemizin gücüyle, sizler için açıkhava reklam kampanyalarında en hesaplı ve en cazip koşul ve fiyatları sağlama konusunda uzmanız. Grafik tasarımdan, yer seçimine, baskıdan rezervasyona ve yayın takibine kadar olan tüm süreçleri profesyonel olarak yürütmekte ve şehirdeki pek çok firmaya bu alanda kafa tutmaktayız.